"Динамо" пішло від поразки в першому матчі на зборах

12,3 т.
'Динамо' пішло від поразки в першому матчі на зборах

Київське "Динамо" зіграло в нічию в своєму першому спарингу на зборі в Австрії. Зустріч проти 7-ї команди Румунії "Ботошань" завершилася з рахунком 1:1.

Номінальні гості в кінцівці першого тайму скористалися дикою помилкою столичних футболістів. Андрієвський зробив необачний пас у свою штрафну, після якої Ашковський легко вразив ворота Бущана.

У другому таймі білоруський тренер випустив інший склад і Беньямін Вербич на 63-й хвилині встановив остаточний рахунок.

"Динамо" – "Ботошань" (Румунія) – 1:1

Гол: Вербич (63) – Ашковскі (43)

"Динамо": Бущан (Бойко, 46), Миколенко (Шабанов, 46), Кадар (Бурда, 46), Кадір (Алібеков, 46), Кендзьора (Гармаш, 46), Сидорчук (Шепелєв, 46), Андрієвський (Миколенко, 67), Шапаренко (Сидорчук, 67), де Пена (Вербич, 46), Караваєв (Цітаішвілі, 46), Соль (Русин, 46).

Гол Вербича:

Гол Ашковскі:

Читайте: "Набрид цей цирк": форвард "Динамо" зробив заяву

Як повідомляв OBOZREVATEL, 28 червня "Динамо" зазнало поразки в першому товариському матчі після виходу з відпустки.