24 жовтня • оновлено в 08:16

/ Новини боксу

Знаменитий український боксер виграв Європейські ігри

25.7т Читати матеріал російською

Український чемпіон світу Олександр Хижняк виграв II Європейські ігри, які з 21 по 30 червня проходили в Мінську.

У фіналі боксерського турніру у ваговій категорії до 75 кг 23-річний уродженець Полтави з рахунком 5:0 переміг італійця Сальваторе Кавалларо.

Олександр Хижняк

pl.suspilne.media

Перший раунд пройшов за повного домінування нашого співвітчизника. Олександр, працюючи першим номером, викидав потужні серії, які раз по раз потрясали італійця.

У третьому раунді Олександр демонстрував відкритий бокс, ганяючи суперника з кута в кут, і часто забуваючи про захист. Італійський боксер кілька разів зміг дістати Сашу, що на загальний результат не вплинуло.

Ще одну медаль взяв український боксер Миколай Буценко. У фінальній зустрічі у ваговій категорії до 56 кг Буценко одноголосним рішенням суддів програв ірландцеві Курту Уокеру.

Бій пройшов в рівній боротьбі. 28-річний одесит пропустив багато ударів в третьому раунді, отримавши розсічення.

Відзначимо, що в чвертьфіналі Хижняк переміг боксера з Сімферополя Гліба Бакши, що представляє Російську Федерацію. Такий успіх українця викликав в Росії справжню істерику.

В нашому Telegram ти дізнаєшся першим, коли Ломаченко стане абсолютним чемпіоном світу!

Читайте всі новини по темі "Євробачення-2019" на сайті "OBOZREVATEL".