Конкурс

/Новини боксу

Український супертяж здобув приголомшливу перемогу - відеофакт

58.4тЧитати матеріал російською

Українець Тарас Неудачин виграв другий бій у професійній кар'єрі. Наш спортсмен в чотирираундовому поєдинку здолав конголезця Дідьє Нбвембве.

Поєдинок відбувся в ПАР 22 лютого. Український супертяж домінував протягом усього бою, проте нокаутувати суперника не зумів. Конголезець протримався всі чотири раунди, а за підсумками поєдинку судді одноголосним рішенням віддали перемогу Неудачину. На всіх суддівських записках був зафіксований результат 40:36 на користь нашого боксера.

Як повідомляв OBOZREVATEL, відомий український боксер Олександр Хижняк став переможцем міжнародного турніру "Кубок Странджа" в Болгарії. Змагання є неофіційним чемпіонатом світу.

23-річний полтавець завоював золоту медаль в середній вазі (до 75 кг), одноголосним рішенням суддів перемігши у фіналі представника Туреччини Серхата Гулера - 30:27; 30:25; 30:26; 30:24; 30:24.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!