/ Новини боксу

Непереможний український боксер "наїхав" на "Динамо"

10.8т Читати матеріал російською

Непереможний український боксер Тарас Шелестюк (17-0, 10 КО), різко відреагував на бійку футболістів "Динамо" і "Шахтаря", яка відбулася після матчу на "Олімпійському".

"Динамо" не вміє гідно програвати. А пора б вже навчитися", – написав наш напівсередньоваговик в Twitter.

Як повідомляв OBOZREVATEL, центральна гра 3-го туру чемпіонату України в Прем'єр-лізі "Динамо" - "Шахтар" завершилася з рахунком 1:2. Переможний гол у другому таймі забив Марлос.

Після матчу головний тренер "біло-синіх" Олександр Хацкевич на прес-конференції оцінив гру своїх підопічних.

Нагадаємо, що 10 березня Шелестюк тріумфально повернувся в ринг після 19-місячної перерви в кар'єрі. 33-річний уродженець Макіївки переміг Мартіна Анхела Мартінеса (19-17-1, 12 KO).

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Динамо - Шахтар" на сайті "OBOZREVATEL".