Непереможний український боксер побив росіянина і здобув два чемпіонські титули

9,1 т.

Чемпіон світу серед любителів 2011 і бронзовий призер Олімпійських Ігор 2012 року Тарас Шелестюк (13-0, 8 КО) переміг російського боксера Асланбека Козаєвих (26-2-1, 7 КО). Ця перемога принесла українцю титули інтерконтинентального чемпіона за версією WBA і чемпіона Північної Америки за версією WBO NABO в напівсередній вазі. Буквально з перших секунд бою стала помітною різниця в класі між боксерами - Шелестюк повністю контролював ситуацію в рингу, працюючи з дистанції як джебом і двійками, так і багатоударними комбінаціями. У такому ключі пройшов весь бій, і в підсумку Тарас Шелестюк здобув перемогу на картах всіх трьох суддів з рахунком 100: 90, 100: 90 і 99:91.

дивіться:Шелестюк - Коза: весь бій на відео

Варто відзначити, що для Тараса цей поєдинок став 13-м на профі-рингу. Всі попередні бої Шелестюк виграв, 8 завершив технічним нокаутом. Нагадаємо, в лютому українець нокаутував у США мексиканця.