Україна виграла чемпіонат Європи з боксу, обійшовши Росію

31,9 т.
Олександр Хижняк

Україна виграла загальний медальний залік на чемпіонаті Європи з боксу, який завершився в Харкові. У скарбничці "синьо-жовтої" команди три "золота", одне "срібло" і дві "бронзи".

На другому місці розташувалася команда Росії - п'ять медалей (по дві золотих і срібних, одна бронзова), третіми стали представники Великобританії з вісьмома медалями (1-6-1).

У фіналах у ваговій категорії до 60 кг Юрій Шестак переміг росіянина Габіла Мамедова (4:1), в категорії до 75 кг. Друге "золото" Олександр Хижняк побив представника Азербайджану Камрана Шахсуварли, а третя золота нагорода дісталася Віктору Вихристу, який у ваговій категорії понад 91 кг був сильнішим Фреезера Кларка (Англія).

"Срібло" у категорії до 56 кг завоював Микола Буценко. Українець поступився рішенням суддів британцю Пітеру Макгрейлу.

Крім того "бронзу" здобули Дмитро Замотаєв (до 52 кг) та Євген Барабанов (до 69 кг).

Читайте: Український боксер вийшов у фінал чемпіонату Європи, побивши представника Росії: відео бою

Відзначимо, що першість континенту з боксу почалася з грандіозного скандалу. На українській митниці не пропустили російську делегацію, після чого в Москві влаштували справжню істерику.