Україна виграла престижний боксерський турнір

28,9 т.
Збірна України з боксу

Національна збірна України з боксу потужно розпочала новий олімпійський цикл, здобувши командну перемогу на престижному міжнародному турнірі класу А Istvan Bocskkai Toutnament 2017, який пройшов в Угорщині.

Як повідомляє прес-служба Федерації боксу України, за результатами виступів наші спортсмени завоювали чотири нагороди, посівши в підсумку перше загальнокомандне місце серед 22 країн-учасниць.

Золоті медалі завоювали Ярослав Самофалов, який виступає в категорії до 69 кг, і представник категорії до 91 кг Віктор Вихрист.

"Срібло" в активі Олександра Меленюка у ваговій категорії до 60 кг, а "бронза" дісталася Тимуру Бєлякову (вагова категорія 64 кг).

Читайте: Українки зробили золотий дубль на престижному легкоатлетичному турнірі

Нагадаємо, що напередодні жіноча збірна України з тенісу здобула чудову перемогу в Кубку Федерації.