Збірна України взяла дві медалі на чемпіонаті світу серед військових

6.1тЧитати новину російською

Україна завоювала дві "бронзи" 54-го чемпіонату світу з лижних видів спорту серед військових. Першість з 4 по 7 квітня пройшла в Хохфільцені (Австрія).

Нагороди на свій рахунок записали чоловіча та жіноча збірні України з біатлону, які фінішували на третіх місцях в гонках патрулів.

За правилами вся команда стартує разом і разом долає дистанцію (20 км у чоловіків і 13 км у жінок). У протоколі час фіксується за останнім з команди, хто прийшов на фініш.

У чоловіків успіх святкували Артем Прима, Сергій Семенов, Артем Тищенко та Руслан Ткаленко.

Збірна України з біатлону

Михайло Труш

У складі жіночої команди бронзову медаль завоювали Юлія Джима, Ірина Варвинець, Марія Кручова і Валерія Дмитренко.

Як повідомляв "Обозреватель", Юлія Джима не виключила завершення кар'єри після закінчення поточного сезону.