Із біатлоністом збірної Росії трапилася серйозна неприємність у гонці Кубка світу

35,4 т.

На 3-му етапі Кубка світу з біатлону в чеському місті Нове-Місце відбулася гонка з масовим стартом серед чоловіків на 15 км. Збірну України представляли Дмитро Підручний та Артем Прима.

Перший мас-старт у сезоні не став вдалим для наших біатлоністів. Дмитро по разу помилився на першому лежанні й другий стійці, не зміг показати гідну швидкість, завершивши перегони 17-м. Артем за чотирьох вогневих рубежів зробив 6 промахів, відкотився в ар'єргард і фінішував 27-м.

Дуже неприємний момент трапився із Матвієм Єлісєєвим. Біатлоніст збірної Росії в одному з поворотів упав, зламавши лижу. Замінивши інвентар, спортсмен розташувався на останній позиції.

Перемогу святкував Йоханнес Тінгнес Бьо (Норвегія). Друге місце — у француза Кантена Фійон Майї, який на фініші обійшов росіянина Євгена Гаранічева.

Читайте: Де дивитися 3-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні Підручний потрапив у квіткову церемонію гонки переслідування Кубка світу в чеському Нове-Місце.

Незважаючи на сильний вітер, нашому спортсмену вдалося допустити всього один промах і фінішувати шостим.