двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Новини біатлону

Український біатлоніст фінішував в топ-20 на ЧЄ

Українські біатлоністи не змогли поборотися за медалі в спринті чемпіонату Європи, який проходить в Білорусі. Кращий результат серед наших спортсменів показав Дмитро Підручний, який фінішував в топ-20 змагань.

Капітан збірної України упустив лідерство гонки, яке завоював після першої стрільби на лежці. Допустивши два промахи на другому вогневому рубежі, наш біатлоніст випав з боротьби за лідерство і в підсумку фінішував лише 18-м.

Решта українців не зуміли поборотися за двадцятку найсильніших. Артем Прима з двома промахами показав 26-й результат, Руслан Ткаленко прийшов до фінішу 33-м. Сергій Семенов, який сьогодні показав кращу стрільбу серед наших спортсменів, через поганий хід став лише 41-м. Артем Тищенко з двома неточними пострілами і двома хвилинами відставання став лише 61-м.

Дмитро Підручний

biathlon.com.ua

Ще один українець Тарас Лесюк через проблеми з гвинтівкою втратив 30 секунд, а потім ще і допустив два промахи на лежці. У підсумку до нього додався ще один неточний постріл на другому вогневому рубежі, так що до фінішу наш спортсмен прийшов лише 90-м.

"Золото" змагань виграв норвезький біатлоніст Тар'єй Бьо, другим з відставанням в десять секунд став Йеспер Нелін, а трійку лідерів замкнув росіянин Дмитро Малишко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України з біатлону у складі Анастасії Меркушіної, Віти Семеренко, Сергія Семенова та Артема Прими провалила виступу на чемпіонаті Європи. Наша команда, яка мала хороші шанси завоювати срібло, фінішувала сьомою в змішаній естафеті.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Європи з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".