Українки з прогресом завершили гонку переслідування Кубка світу з біатлону

23,7 т.
Юлія Джима

У Шведському Естерсунді гонкою переслідування на 10 км продовжився 1-й етап Кубка світу з біатлону. Лідер жіночої збірної України Юлія Джима, після бронзового успіху в спринті , пасьют провела невдало.

Киянка промазав п'ять разів на чотирьох вогневих рубежах і з третього місця скотилася у другий десяток.

На тлі невдач Джими, чудово провели битви її партнерки по команді. Олена Підгрушна поступово повертає свою колишню форму. Олімпійська чемпіонка Сочі-2014 продемонструвала відмінну стрільбу і швидкість, ставши 9-й.

Валентина Семеренко з нулем в графі промахів змогла відіграти 11 місць, фінішувавши на 16-й сходинці. Її сестра Віта зробила по одному неточного пострілу на трьох останніх установках і завершила етап 18-й.

Анастасія Меркушина - 25-я.

Читайте: Біатлонна тренерка програла парі і вийшла на Кубок світу в незвичайне вигляді: опубліковано відео

Нагадаємо, що напередодні в одиночній змішаній естафеті Україна фінішувала в шістці найсильніших , а в класичній змішаній естафеті "синьо-жовті" увійшли в десятку.

Відзначимо, що раніше Джима стала бронзовою призеркою в індивідуальній гонці .