Українські біатлоністки провалили пасьют Кубка світу в США

12,9 т.

Українські біатлоністки не зуміли закріпитися в топ-30 жіночого пасьюту на етапі Кубка світу в американському Солт-Лейк Сіті. Кращий результат серед наших спортсменок показала Юлія Джима, яка фінішувала 33-ю.

Українка стартувала десятою, проте три промахи залишили нашу спортсменку далеко позаду топ-10. Ще одна українська біатлоністка Яна Бондар з шістьма промахами фінішувала 48-ю.

Третя наша спортсменка Надія Бєлкіна прийняла рішення не брати участь в гонці.

Читайте: Українка увійшла в топ-10 спринтерської гонки Кубка світу

"Золото" змагань завоювала німкеня Деніз Херрман, яка на 4 секунди випередила свою співвітчизницю Франциску Хільдебранд. Фінка Кайса Макаряйнен з трьома промахами зуміла стати третьою в пасьюті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, капітан збірної України Дмитро Підручний допустив чотири промахи в спринті Кубка світу з біатлону і прийшов до фінішу 33-м.