/ Новини біатлону

Українка посіла останнє місце на Кубку світу з біатлону

Наші співвітчизниці не змогли показати високі результати
12.8т Читати матеріал російською

Гонкою з масовим стартом серед жінок на 12.5 км завершився 3-й етап Кубка світу з біатлону, який з 16 по 22 грудня проходив у французькому Ансі.

Україна в цій дисципліні виступила невдало. Олена Підгрушна з трьома неточними пострілами на останніх трьох вогневих рубежах зайняла 19-е місце.

Дарина Блашко зробила лише один промах на другий лежці, але показала жахливий хiд лижами і фінішувала останньою з 29 учасниць. 30-а біатлоністка Еліза Гаспаріні (Швейцарія) не закінчила гонку, знявшись з мас-старту.

Перемогу святкувала норвежка Тіріл Екхофф. Вона на 80 секунд випередила лідера загального заліку Доротею Вірер з Італії. "Бронза" на рахунку у шведки Лінн Перссон.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в спринті Дмитро Підручний зумів прорватися в топ-20, зайнявши підсумкове 18-е місце.

У жіночій спринтерській гонці Олена Підгрушна показала відмінний результат, посівши 9-е місце.

Напередодні в жіночій гонці переслідування українка Віта Семеренко зробила великий прорив, відігравши 28 місць.

Чоловічу гонку переслідування наша збірна провалила.

В нашому Telegram ти дізнаєшся першим, коли Ломаченко стане абсолютним чемпіоном світу!

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".