двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Новини біатлону

Українка фінішувала в десятці спринту ЧЄ з біатлону

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина увійшла до топ-10 спринту чемпіонату Європи в Білорусі. Наша спортсменка допустила лише один промах у стрільбі лежачи.

Меркушина показала найкращий хід серед українок, програвши лідеру змагань - Моні Брорссон 1 хвилину 12 секунд. "Срібло" гонки завоювала росіянка Катерина Юрлова-Перхт, а шведка Ханна Еберг, незважаючи на два промахи, замкнула трійку лідерів.

Анастасія Меркушина

biathlon.com.ua

Іншим українським біатлоністка не вдалося закріпитися в топ-10. Віта Семеренко з одним промахом фінішувала 17-ю, Надія Бєлкіна допустила один неточний постріл на другому вогневому рубежі і стала 24-ю, Валя Семеренко з двома колами штрафу показала 31-й результат, а Юлія Журавок через проблеми з ходом фінішувала 32-ю.

Ще одна українка Яна Бондар, допустивши п'ять промахів, стала лише 62-ю.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українські біатлоністи не зуміли поборотися за медалі в спринті чемпіонату Європи, який проходить в Білорусі. Кращий результат серед наших спортсменів показав Дмитро Підручний, який фінішував в топ-20 змагань.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Європи з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".