подушки «Венето Комфорт Антистрес» Взяти участь
Конкурс

/Новини біатлону

Українець здійснив міні-подвиг у стартових перегонах чемпіонату Європи з біатлону

40.8тЧитати матеріал російською

Український біатлоніст Сергій Семенов зумів фінішувати на дев'ятому місці в індивідуальних перегонах чемпіонату Європи, який стартував у Білорусі.

Нашому спортсмену вдалося здійснити своєрідний подвиг, адже по ходу він припустився відразу чотирьох промахів.

Трохи не дотягнув до топ-10 ще один представник нашої країни — Руслан Ткаленко. Він з трьома пущеними в "молоко" патронами завершив змагання на 11-й позиції.

Сергій Семенов

Федерація біатлону України

Переможцем же "індивідуалки" став досвідчений болгарин Красимір Анєв, який всього лише на 3,7 секунди випередив головного фаворита змагань Тар'єя Бьо з Норвегії. Бронзову нагороду сенсаційно здобув 21-річний швед Ендре Стрьомсхейм, який програв тріумфатору 11 секунд.

Як повідомляв OBOZREVATEL, капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Підгрушна достроково завершила сезон через проблеми зі здоров'ям.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Європи з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".