Українець з найкращим результатом сезону увійшов до топ-10 спринту на Кубку світу з біатлону

15,5 т.

Українець Дмитро Підручний сенсаційно увійшов до топ-10 спринтерської гонки на четвертому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить у німецькому Оберхофі. Цей результат став для нашого спортсмена і всієї нашої чоловічої команди найкращим у нинішньому сезоні.

Незважаючи на один промах на вогневих рубежах і важкі погодні умови, Дмитру вдалося показати високу швидкість на трасі. На третьому колі за цим показником він програв лише п'яти біатлоністам.

Читайте: 4-й етап Кубка світу з біатлону: результати і розклад трансляцій

Крім того, варто відзначити успіх Артема Прими, який з двома промахами посів високе 16 місце.

Переможцем же спринту став француз Мартен Фуркад, який на 8 секунд випередив норвежця Еміля Свендсена і на 10 секунд Йоханнеса Бе.

Як повідомляв "Обозреватель", у лідера збірної України з біатлону Сергія Семенова виникли невеликі проблеми зі здоров'ям напередодні четвертого етапу Кубка світу з біатлону.