Україна вирвалася в лідери Кубка націй з біатлону

29,7 т.

Україна стала лідером у жіночому заліку Кубка націй. Перемога нашої біатлоністки Юлії Джими в індивідуальній гонці дозволила українкам вийти в лідери, обігнавши Росію.

За підсумками стартових гонок на першому етапі Кубка світу в Поклюці в активі нашої команди 706 очок. Наші спортсменки відірвалася від найближчого переслідувача - Франції на 5 балів. Третє місце - у Норвегії (690), а Росія з 667 очками лише четверта.

Читайте: Найгірший результат в історії: Росія повторила антирекорд на Кубку світу з біатлону

Нагадаємо, що українська біатлоністка Юлія Джима виграла індивідуальну гонку на першому етапі нового сезону Кубка світу, який проходить у словенській Поклюці. Наша співвітчизниця на 15-кілометровій дистанції виявилася швидшою за суперниць на 6 секунд.

В індивідуальній чоловічій гонці, яка була перенесена на 6 грудня в зв'язку зі складною погодною ситуацією, українець Сергій Семенов фінішував на шостому місці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, нова форма збірної України з біатлону викликала захват у вболівальників нашої команди. Після перших гонок фанати засипали компліментами дизайнерів екіпіровки.