Україна позбудеться квоти на наступний сезон Кубка світу з біатлону

43,4 т.

Жіноча збірна України з біатлону в наступному сезоні Кубка світу втратить максимальну квоту з шести біатлоністок в кожній гонці з роздільним стартом.

Так як 9-й етап КМ в Тюмені Україна бойкотує, то для збереження необхідного результату, нашої збірної треба було добре провести 8-й етап в Холменколлені.

Після вдалого третього місця Юлії Джими в спринті, для збереження шансів в Кубку націй потрібно було бути вище шведок і норвежок в естафеті.

Читайте: Біатлоністка збірної України завалила напарницю на естафеті Кубка світу - відео

Однак українки фінішували восьмими, поступившись обом збірним. На даний момент таблиця Кубка націй виглядає наступним чином:

Щоб зберегти квоту необхідно зайняти місце не нижче п'ятого.

Остання гонка, яка піде в залік, це спринт в Тюмені, в якій України не буде. Щоб нам не випасти з п'ятірки, необхідно, щоб норвежки, росіянки і шведки все разом фінішували в спринті нижче 60-го місця.

З урахуванням того, що ці три команди не набирали в цьому сезоні за спринт менше 261 очка, ймовірність такого успішного сценарію для України прагне до нуля.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що українець відіграв 7 позицій в гонці Кубка світу з біатлону.