Конкурс

/Новини біатлону

Україна на 5-му етапі Кубка світу з біатлону: результати чоловічої естафети

6.7тЧитати матеріал російською

Збірна України не зуміла поборотися за медалі в естафетній гонці на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить в німецькому Рупольдингу. Наша команда фінішувала лише на 13-му місці, відставши від переможця на 3,5 хвилини.

Найбільш вдалим для "жовто-синіх" вийшов перший етап, на якому нашу команду представляв Артем Прима. Наш співвітчизник тримався в групі лідерів і був точний на вогневих рубежах, передавши естафету Сергію Семенову з 12-секундним відставанням від Німеччини.

Слід зазначити, що для Семенова це був перший вихід на трасу після тривалої паузи, пов'язаної з проблемами зі здоров'ям. Розрахунок Сергія був зроблений на точну стрільбу, що українцеві і вдалося продемонструвати, завершивши свою частину гонки сьомим.

А ось третій етап став фатальним для України. Володимир Сємаков заробив штрафний круг на стрільбі стоячи, позбавивши свою команду шансів поборотися навіть за топ-10. У підсумку на заключний етап Дмитро Підручний відправився лише 21-м. Лідеру "жовто-синіх" вдалося трохи поліпшити цей показник і витягнути команду на 15 позицію.

Переможцем же гонки стала збірна Норвегія, другими прийшли французи, а замкнули призову трійку росіяни

Як повідомляв "Обозреватель", українські біатлоністки Юлія Джима і Валя Семеренко прикро залишилися без медалей в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу в Рупольдінгу.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".