/ Новини біатлону

Україна фінішувала в топ-5 медального заліку ЧС із біатлону, випередивши Росію

21.9т Читати матеріал російською

Збірна України з біатлону посіла п'яте місце в підсумковому медальному заліку на чемпіонаті світу з біатлону, який із 7 по 17 березня проходив у шведському Естерсунді. У скарбничці нашої команди дві медалі.

10 Австрия Австрія 0 0 1 1

10 березня Дмитро Підручний взяв "золото" в індивідуальній гонці чемпіонату світу. Під час урочистої церемонії нагородження наш біатлоніст розплакався під гімн України.

16 березня жіноча збірна України з біатлону завоювала бронзову медаль в естафеті.

Наша команда в складі Анастасії Меркушиної, Віти Семеренко, Юлії Джими і Валі Семеренко продемонструвала приголомшливий результат, здобувши другу нагороду на першості планети.

Як повідомляв OBOZREVATEL, біатлоніст збірної Росії злякався і відмовився бігти естафету на чемпіонаті світу.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат світу з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".