У стилі Путіна: російський біатлоніст осоромився на Кубку світу

70,3 т.

Російський біатлоніст Євген Гаранічев запізнився на пасьют етапу Кубка світу в американському Солт-Лейк-Сіті. Спортсмен з РФ повторив звичку президента Росії Володимира Путіна спізнюватися на важливі зустрічі.

Гаранічев тренувався перед гонкою і не догледів за часом. У підсумку свій старт російський біатлоніст пропустив, повідомляє Sports.ru.

Читайте: Союз біатлоністів Росії потрапив у гучний міжнародний скандал

"Золото" гонки завоював француз Кантен Фійон Майє, який на 25 секунд випередив Ветлі-С'ястада Крістіансена. "Бронзу" здобув ще один представник Франції Сімон Дет'є.

Єдиний представник України капітан збірної Дмитро Підручний невдало відстрілявся на трьох вогневих рубежах, допустивши чотири промахи, і, незважаючи на хороший хід, прийшов до фінішу лише 14-м. При цьому наш спортсмен продемонстрував шосту швидкість на перегонах. Ще один українець Артем Тищенко прийняв рішення не стартувати в пасьюті.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українські біатлоністки не зуміли закріпитися в топ-30 в жіночого пасьют на етапі Кубка світу в американському Солт-Лейк Сіті. Кращий результат серед наших спортсменок показала Юлія Джима, яка фінішувала 33-ю.