Підручний епічно залишився без медалі в спринті чемпіонату світу з біатлону

Дмитро Підручний

Лідер збірної України Дмитро Підручний неймовірним чином упустив шанс на медаль у спринтерській гонці на чемпіонаті світу з біатлону, яка подарувала фантастичну розв'язку.

Наш співвітчизник показав кращий результат в "жовто-синьої" команди, зайнявши підсумкове десяте місце. При цьому Дмитро після першої стрільби йшов другим з відставанням у 1,3 секунди від лідера.

Читайте: "Скам'яніли": Семеренко розповіла про проблему під час гонки на ЧС з біатлону

На стійці українець впевнено закривав мішені, проте останній постріл прийшовся в "молоко". Йдучи на штрафне коло, Підручний наступив на палицю і впав. У підсумку на дистанцію українець пішов шостим, маючи 21 секунду відставання від першого місця.

Переможцем гонки, в якій фактично кожні дві-три хвилини змінювався лідер, сенсаційно став росіянин Олександр Логінов, який на 6,5 секунд випередив Кантена Фійона Майє. "Бронзу" виграв легендарний француз Мартен Фуркад.

Як повідомляв OBOZREVATEL, російського біатлоніста Євгена Устюгова позбавили "золота" Олімпіади-2014 в Сочі.