Найкращі біатлоністи України випередили всіх росіян у спринті на Кубку світу

31,9 т.
Дмитро Підручний

Найсильніші біатлоністи України Артем Прима та Дмитро Підручний зуміли увійти до топ-20 спринтерської гонки на шостому етапі Кубка світу, який в ці дні відбувається в італійському Антхольці.

При цьому наші співвітчизники випередили всіх представників російської національної команди.

Примі вдалося точно відстрілятися на обох вогневих рубежах і стати одним з усього лише десяти таких спортсменів. Артем на фініші показав 11-й результат, відставши від переможця на 47 секунд.

Читайте: Де дивитися 6-й етап Кубка світу з біатлону: розклад та результати

Зі свого боку капітан "жовто-синіх" Підручний записав до свого пасиву один промах і завершив перегони 19-м, поступившись лідеру трохи більше за хвилину.

"Золото" спринту завоював норвежець Йоханнес Тіннес Бо. Другим став його співвітчизник Ерлен Бьонтегор, а третє місце посів Антонін Гігонна з Франції.

Як повідомляв OBOZREVATEL, жіноча збірна України не змогла у повному складі завершити спринт на етапі Кубка світу з біатлону в Антхольці.