двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Новини біатлону

Гонку Кубка світу виграла біатлоністка, яка ледь не втратила свідомість напередодні

Жіночим мас-стартом на 12.5 км в італійській Антхольц-Антерсельві продовжився шостий етап Кубка світу з біатлону-2019. Україна в цій дисципліні представлена не була.

Перемогу здобула німецька біатлоністка Лаура Дальмаєр. Другою прийшла до фінішу Маркета Давiдова з Чехії. Третьою гонку завершила Ванесса Гінц зі збірної Німеччини.

У попередній гонці Дальмаєр стало погано після фінішу і вона ледь не втратила свідомість.

Лаура Дальмаєр

biathlon.com.ua

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України з біатлону не зуміла в повному складі завершити жіночу спринтерську гонку

У гонці переслідування п'ять промахів і проблеми з ходом відкинули єдину представницю нашої країни на фініші на 35-й рядок.