двох квитків на концерт гурту «Антитіла» Взяти участь
Конкурс

/Новини біатлону

Капітан збірної України "застрелився" на Кубку світу

Український біатлоніст Дмитро Підручний не зміг поборотися за десятку найсильніших у чоловічому спринті на етапі Кубка світу в американському Солт-Лейк-Сіті. Капітан збірної України допустив по два промахи на обох вогневих рубежах і в підсумку фінішував 33-м.

Найвдаліше стартував ще один українець Артем Тищенко. Наш біатлоніст чисто відстрілявся на "лежці", однак стрільба на стійці і дуже повільний хід підвели Артема, який у підсумку показав 54-й результат.

Дмитро Підручний

Останнім серед українців стартував Тарас Лесюк, який також допустив чотири промахи, прийшов до фінішу 78-м.

Лідером змагань став норвежець Крістіансен, від нього всього на півтори секунди відстав француз Дестьо, а німецький біатлоніст Реєс завоював бронзу змагань.

Як повідомляв OBOZREVATEL, триразова олімпійська чемпіонка з біатлону Анастасія Кузьміна сіла в несправний літак, проте перед самим вильотом поломку виявили і вивантажили пасажирів.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".