/ Новини біатлону

Фуркад "обікрав" російського біатлоніста в гонці переслідування на Кубку світу

8.7т
Читати матеріал російською

На другому етапі Кубка світу з біатлону, який в ці дні проходить в австрійському Хохфільцені відбулася чоловіча гонка переслідування на 12.5 км. Єдиний представник збірної України Дмитро Підручний фінішував на 18-му місці.

26-річний уродженець Тернополя в умовах сильного вітру та снігопаду невдало провів стрільбу, на всіх чотирьох вогневих рубежах допустивши по промаху. Решта українців фінішували за межами першої тридцятки.

Перемогу здобув Йоханнес Тінгнес Бе (Норвегія), а другим став Яків Фак зі Словенії.

У боротьбі за "бронзу" розгорнулося справжнє бій. На фінальний круг зі стрільбища третім вийшов росіянин Максим Цвєтков, однак його без проблем "обікрав" кращий біатлоніст минулого сезону француз Мартен Фуркад.

Відзначимо, що раніше українська біатлоністка увійшла в топ-5 на спринтерській гонці. 1-й етап Кубка світу наша збірна завершила з двома медалями.

Про нові секс-скандали з Роналду і Неймаром читай у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".