Фуркад обiйшов кращого біатлоніста Росії в гонці Кубка світу

16,7 т.
Кубок світу з біатлону

У французькому Ансі гонкою з масовим стартом у чоловіків завершився 3-й етап Кубка світу з біатлону. Збірна України в цій дисципліні не брала участь.

Найцікавіша боротьба розгорнулася між французом Мартеном Фуркад і найкращим біатлоністом Росії Антоном Шипулін. Спортсмени йшли нога в ногу протягом всіх чотирьох вогневих рубежів і перед останнім колом різниця між ними становила лише 8 секунд.

Читайте: 3-й етап Кубка світу з біатлону: результати і розклад трансляцій

Прикінцеві метри дистанції стали справжнім бенефісом для Мартена. Чинний володар великого Кришталевого глобуса показав феноменальну швидкість, не залишивши шансів конкуренту. В результаті Шипулін програв ще й Бе і Лессер, завершивши виступ 4-м.

Відзначимо, що 4-й етап Кубка світу пройде в німецькому Оберхофі з 4 по 7 січня 2018 року.

Раніше Віта Семеренко взяла "бронзу" в спринті .

Нагадаємо, що збірна України провела справжній фурор на Кубку IBU, домігшись історичного результату.