/ Новини біатлону

9-й етап Кубка світу з біатлону: результати і звіти

27.5т Читати матеріал російською

У норвезькому Холменколлені з 21 по 24 березня проходив останній, дев'ятий, етап Кубка світу з біатлону сезону 2018/19. Етап включав в себе три дисципліни - спринт, гонку переслідування і мас-старт.

Стадіон у Холменколлені

Українські любителі біатлону змогли подивитися гонки в прямому ефірі. Трансляцію організовували телеканали "UA: Перший" і Sport 1.

Також за всіма подробицями змагань в HD-якості можна було стежити на цифровій платформі UA: Бiатлон. Крім того, кубкове першість з Норвегії транслював Eurosport 1 і "Матч ТВ".

17:30, мас-старт. чоловіки, 15 км / ЗВІТ

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що Україна фінішувала в топ-5 медального заліку чемпіонату світу з біатлону, випередивши Росію.

10 березня Дмитро Підручний взяв "золото" в індивідуальній гонці чемпіонату світу. Під час урочистої церемонії нагородження наш біатлоніст розплакався під гімн України.

16 березня жіноча збірна України з біатлону завоювала бронзову медаль в естафеті.

Наша команда у складі Анастасії Меркушіної, Віти Семеренко, Юлії Джими і Валі Семеренко продемонструвала приголомшливий результат, здобувши другу нагороду на першості планети.

Про спорт у всій красі – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".