8-й етап Кубка світу з біатлону: всі результати

84,3 т.

Восьмий етап Кубка світу з біатлону 2018/2019 пройшов в американському місті Солт-Лейк-Сіті з 14 по 17 лютого.

Етап включав чотири дисципліни: спринт, гонку переслідування, одиночну змішану естафету і класичну змішану естафету.

Українські любителі біатлону змогли подивитися гонки в прямому ефірі. Трансляцію організовали телеканали "UA: Перший" і Sport 1.

Також за всіма подробицями змагань в HD-якості можна було стежити на цифровій платформі UA: Бiатлон. Крім того, етап зі штату Альберта показали Eurosport 1 і "Матч ТВ".

Читайте: 7-й етап Кубка світу з біатлону: результати

Як повідомляв OBOZREVATEL, 7-й етап Кубка світу з біатлону в канадському Кенморі відбувся в повному обсязі. Через сильні морози організатори прийняли рішення скасувати дві останні гонки.

У Канаді чоловіча збірна України з біатлону повторила рекорд Кубка світу в нинішньому сезоні, фінішувавши в естафеті на сьомому місці. Одне штрафне коло дебютанта нашої команди Тараса Лесюка коштувало українцям місця в квітковій церемонії.

Жіноча збірна України посіла в естафеті 14-е місце, ставши останньою з фінішували команд. Білоруски на цьому етапі взагалі не змогли завершити гонку. Команду зняли організатори. Така ганьба команди викликав у президента країни Олександра Лукашенка справжню істерику.