5-й етап Кубка світу з біатлону: результати і звіти

44,9 т.

З 15 по 19 січня в німецькому Рупольдінгу пройшов 5-й етап Кубка світу з біатлону.

Склад чоловічої збірної України залишився без змін, а в жіночій тренери вирішили звільнити від виступів Анастасію Меркушіно. Спортсменка націлено готувалася до шостого етапу Кубка світу в Поклюці.

Українські любителі біатлону змогли подивитися гонки в прямому ефірі. Трансляцію організував телеканал "UA: Перший".

Також за всіма подробицями змагань в HD-якості можна було стежити на цифровій платформі " UA: Бiатлон ". Крім того, кубкове першість транслював "Eurosport 1", "Білорусь 5" і "Матч ТВ".

Читайте: 4-й етап Кубка світу з біатлону: результати і звіти

Як повідомляв OBOZREVATEL, на 4-му етапі КС у Оберхофі українці фінішували за межами топ-15.

Відзначимо, що чоловіча естафета завершилася перемогою Норвегії. Збірна України замкнула першу десятку.

"UA: Перший" зганьбився з показом гонки, пішовши на рекламу під час ключовою стрільби нашого спортсмена.

У спринтерській гонці 9 січня українки виступили провально. Підгрушна зайняла лише 36-е місце.

В естафеті жіноча збірна України також залишилася без медалей, фінішувавши в топ-6.