/ Новини біатлону

1-й етап Кубка світу з біатлону: результати і звіти

46т
Читати матеріал російською

У шведському містечку Естерсунд із 30 листопада до 8 грудня 2019 року пройшов 1-й етап Кубка світу з біатлону.

Він містив п'ять дисциплін: одиночну змішану естафету (супермікст), змішану естафету, спринт, індивідуальну гонку й естафету.

Біатлонний стадіон у Естерсунді

Вікіпедія

Україну в Швеції представляли Віта й Валя Семеренки, Юлія Джима, Анастасія Меркушина, Надія Бєлкіна й Дарина Блашко, Артем Прима, Дмитро Підручний, Руслан Ткаленко, Артем Тищенко, Антон Дудченко та Тарас Лесюк.

Українські любителі біатлону змогли подивитися гонки у прямому ефірі. Трансляцію організував телеканал "UA: Перший".

Також за всіма подробицями змагань в HD-якості можна було стежити на цифровій платформі "UA: Бiатлон". Крім того, кубкову першість транслювали Eurosport 1, "Білорусь 5" і "Матч ТВ".

16:30. Естафета, жінки, 4х6 км / ЗВІТ

Як повідомляв OBOZREVATEL, торік Україна фінішувала у топ-5 медального заліку чемпіонату світу з біатлону, випередивши Росію.

10 березня Дмитро Підручний взяв "золото" в індивідуальній гонці чемпіонату світу. Під час урочистої церемонії нагородження наш біатлоніст розплакався під гімн України.

16 березня жіноча збірна України з біатлону завоювала бронзову медаль у естафеті.

Наша команда у складі Анастасії Меркушиної, Віти Семеренко, Юлії Джими і Валі Семеренко продемонструвала приголомшливий результат, здобувши другу нагороду на першості планети.

Подивися першим нову відверту фотосесію Світоліної у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".