/ Новини біатлону

Чемпіонат Європи з біатлону: результат України в чоловічому спринті

8.1т
Читати матеріал російською

На чемпіонаті Європи з біатлону, який в ці дні проходить в білоруських Раубічах, відбулася гонка серед чоловіків на 10 км.

Збірна України з біатлону

biathlon.com.ua

Кращим з українців став Сергій Семенов, який з одним промахом зайняв 22-е місце.

Решта наших співвітчизників демонстрували жахливу швидкість на трасі і фінішували за межами третьої десятки (33). Богдан Цимбал став 63-м, а Антон Дудченко 87-м.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України з біатлону у складі Валі Семеренко, Юлі Джимі, Артема Прими та Дмитра Підручного стала переможницею в змішаній естафеті чемпіонату Європи. Підручний на фініші взяв прапор України, викликавши захоплення у вболівальників.

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Європи з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".