Біатлоністу збірної України стало погано на гонці Кубка світу

19,7 т.

Чоловічою естафетою завершився 2-й етап Кубка світу з біатлону в Хохфільцені. Збірна України в складі Артема Тищенка, Артема Прими, Сергія Семенова і Дмитра Підручного зайняла 16-е місце.

Наша команда вкрай невдало провела перший етап, який позбавив її всіх шансів на високі місця на фініші. Артем Тищенко, незважаючи на ідеальну стрілянину, програв на останньому колі майже хвилину і передав естафету передостаннім з 25 учасників.

Коментатор прямої трансляції на телеканалі "UA: Перший" Владислав Шалота повідомив, що Тищенку стало погано після передачі естафети.

Решта три етапи Прима, Семенов і Підручний поступово піднімали збірну з 24-го рядка, але навіть пристойна стрільба, не дозволила українцям увійти на фініші в топ-15.

Читайте: Загрожує в'язниця: поліція влаштувала облаву на збірну РФ з біатлону

Нагадаємо, що кількома годинами раніше жіноча збірна України посіла 8-е місце в естафеті на КМ в Хохфільцені.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на 1-му етапі КМ Анастасія Меркушина та Артем Тищенко чудово провели індивідуальну змішану біатлонну естафету, завоювавши бронзові нагороди.

Крім того, на 1-му етапі Юлія Джима виграла індивідуальну гонку. Завдяки цьому тріумфу наша збірна завоювала лідерство в Кубку націй.