Збірна України влаштувала "гойдалки" на естафеті Кубка світу з біатлону

11,1 т.
Збірна України влаштувала 'гойдалки' на естафеті Кубка світу з біатлону

Збірна України невдало провела другу гонку першого етапу Кубка світу з біатлону, який стартував у шведському Естерсунді. Наша команда влаштувала у змішаній естафеті справжні гойдалки, почергово відстаючи і наздоганяючи суперників, фінішувавши в підсумку 11-ми.

Лідер "жовто-синіх" Олена Підгрушна невдало повернулася у великий спорт. Незважаючи на гарний хід на трасі, наша досвідчена біатлоністка лежачи лише з восьми спроб закрила п`ять мішеней, пішовши зі стрільбища 18-ю.

Читайте: Де дивитися 1-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

Стоячи Олена показала ідеальну точність, передавши естафету Ользі Абрамової вже на 14-му місці. Наша другий номер продемонструвала на лижні прекрасну швидкість і незважаючи на один промах, прийшла до фінішу вже 4-ю (!).

Читайте: Україні нудно не буде! Чого чекати від нового сезону в біатлоні

Однак, дует Артемів - Прими та Підручного - не зумів підтримати високий результат дівчат. Два штрафних кола нашого четвертого номера на "лежанні" відкинули Україну знову на 14-е місце.

Стоячи Підручний відстрілявся без промахів, зумівши підняти нашу команду на 11-ту позицію. Переможцем гонки стала збірна Норвгеніі. "Срібло" дісталося команді Німеччини, а замкнули топ-3 біатлоністи з Чехії. Нагадаємо, напередодні збірна України драматично стартувала на Кубку світу в суперміксті.