Україна попсувала нерви росіянам в естафеті Кубка світу з біатлону

33,7 т.
Біатлон

В італійському Антхольці у рамках 6-го етапу Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча естафета. Збірна України у складі Артема Прими, Сергія Семенова, Володимира Семакова і Дмитра Підручного фінішувала на четвертому місці.

У наших спортсменів гонка не склалася з початку. Артем Прима на своєму етапі зробив три промахи і при ідеальній стрільбі конкурентів передав естафету лише 14-м. Сергій Семенов трохи скоротив відставання від лідируючої групи, зробивши лише один неточний постріл, але найбільший ривок оформив Володимир Семаков.

П'ятиразовий чемпіон Росії, який у травні 2014 року прийняв громадянство України, підняв "синьо-жовту" команду на четверте місце.

Підручний підтримав партнерів по команді і зміг нав'язати конкурентам серйозну боротьбу. 25-річний уродженець Тернополя провів ідеальну стрілянину і пристойно попсував нерви росіянину Антону Бабікову, лише на останніх метрах дистанції поступившись йому третьою позицією.

Перемогу в битві здобула команда Німеччини. На другому місці розташувалися біатлоністи Норвегії.

Читайте: 6-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій, результати

Кубкові змагання в Італії продовжаться у неділю, 22 січня. О 12:00 побіжать мас-старт чоловіки, а о 15:45 - естафету жінки.

Нагадаємо, що напередодні Сергій Семенов здобув бронзову медаль на етапі в Антхольці.

Як повідомляв "Обозреватель", жіноча збірна України стала жертвою форс-мажору під час індивідуальної гонки на шостому етапі Кубка світу з біатлону. Пізніше тренер нашої команди назвав несподівану причину невдачі наших спортсменів.