Українська юніорка завоювала "бронзу" на чемпіонаті світу з біатлону

7,3 т.
Українська юніорка завоювала 'бронзу' на чемпіонаті світу з біатлону

Українка Ганна Кривонос завоювала "бронзу" на юнацькому чемпіонаті світу з біатлону, який відбувається у румунському Чейле-Градістей. 18-річна спортсменка фінішувала третьою у спринтерських перегонах.

Анна претендувала на срібну медаль, однак впала на останньому колі і втратила деякий час, - інформує прес-служба Федерації біатлону України. У підсумку Кривонос із одним промахом у пасиві відстала від другого місця всього на 4 секунди.

Читайте: Семеренко зробила міні-сенсацію на Кубку світу з біатлону

Переможницею перегонів стала норвежка Каролін Екдаль, а "срібло" дісталося її співвітчизниці Емілі Аахейм Калкенберг.

Читайте: Топ-архів. Найкраща біатлоністка планети знялася оголеною: відверте фото

Варто зазначити, що в спринті брали участь ще три українки. Оксана Сігеті також зазнала одного промаху, але показала повільний хід на трасі і фінішувала 18-ю. Валерія Дмитренко промазала двічі і стала 22-ю, а Ганна Ситник із чотирма неточними пострілами приїхала 39-ю.

Напередодні "Обозреватель" повідомляв, що українка завоювала "срібло" індивідуальних перегонів на юніорському чемпіонаті світу.