Поповзом за медаллю: з'явилося видовищне відео "бронзового" фінішу українця на Кубку світу з біатлону

41,4 т.
Сергій Семенов

Українець Сергій Семенов сенсаційно здобув бронзову медаль на шостому етапі Кубку світу з біатлону в італійській Антерсельві. Наш співвітчизник посів третє місце в індивідуальних перегнах, пройшовши 20-кілометрову дистанцію за 51 хвилину і 35 секунд.

Від переможця перегонів росіянина Антона Шипуліна Семенов відстав на 58 секунд. У мережі було опубліковано відео видовищного фінішу українського біатлоніста. Боротьба за медаль настільки вимотала Сергія, що він буквально уповз за фінішну лінію.

Зазначимо, що ця нагорода стала першою в сезоні для України в індивідуальних змаганнях.

Читайте: 6-й етап Кубку світу з біатлону: розклад трансляцій, результати

Як повідомляв "Обозреватель", напередодні жіноча збірна України з біатлону стала заручницею огидних погодних умов в Італії на етапі Кубку світу в Антерсельві.