Україна увійшла до топ-5 спринту на Кубку світу з біатлону

5.5тЧитати новину російською

В італійському Антхольц-Антерсельві жіночим спринтом стартував 6-й етап Кубка світу з біатлону. Капітан збірної України Олена Підгрушна з одним промахом на стійці зуміла пробитися в квіткову церемонію, фінішувавши 5-ю. Юлія Джима показала ідеальну стрілянину на обох вогневих рубежах, проте невисокий темп на трасі не дозволив киянці поборотися за високі місця. У підсумку, Юля показала лише 15-й результат з відставанням 50,8 секунди від переможця гонки.

Валя Семеренко з одним неточним пострілом стала 21-ю, Ольга Абрамова з двома промахами приїхала до фінішу 36-ю, а Ірина Варвинець також з одним "молоком" показала 38-й результат. Ще одна українка Наталія Бурдига стала лише 58-ю.

Переможницею гонки стала росіянка Ольга Подчуфарова, "срібло" дісталося італійці Доротеї Вірер, а замкнула трійку призерів ще одна представниця РФ Катерина Юрлова.