Українець з нещасним випадком показав гідний результат на Кубку світу з біатлону

12,1 т.

У суботу, 9 січня, в Рупольдінгу в рамках 4-го етапу Кубка світу з біатлону, відбулася чоловіча гонка переслідування. Українець Дмитро Підручний, незважаючи на нещасний випадок під час одного з підйомів, де він зламав паличку, показав гідний результат, фінішувавши десятим.

Дмитро, зайнявши напередодні в спринті також десяте місце, всю гонку провів з відмінною швидкістю і лише промах на останній "стійці" не дозволив йому піднятися вище десятки. Решта представників України закінчили гонку за межами першої двадцятки.

Читайте: Де дивитися 4-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

А гонку виграв Сімон Едер з Австрії. На другому місці Мартен Фуркад (Франція), "бронзу" здобув Міхал Шлезінгер.

Суботня частина етапу продовжиться жіночої гонкою переслідування. Початок о 16:15.

Нагадаємо, раніше Валентина Семеренко виграла Кубок Словенії.