Українець з нещасним випадком показав гідний результат на Кубку світу з біатлону

6.3тЧитати новину російською

У суботу, 9 січня, в Рупольдінгу в рамках 4-го етапу Кубка світу з біатлону, відбулася чоловіча гонка переслідування. Українець Дмитро Підручний, незважаючи на нещасний випадок під час одного з підйомів, де він зламав паличку, показав гідний результат, фінішувавши десятим.

Дмитро, зайнявши напередодні в спринті також десяте місце, всю гонку провів з відмінною швидкістю і лише промах на останній "стійці" не дозволив йому піднятися вище десятки. Решта представників України закінчили гонку за межами першої двадцятки.