Лідер збірної України "потрапив у полон" росіян на Кубку світу з біатлону

12,1 т.
Лідер збірної України 'потрапив у полон' росіян на Кубку світу з біатлону

У суботу, 12 грудня, в рамках другого етапу Кубка світу з біатлону, який проходить в ці дні в австрійському Хохфільцені, завершилася чоловіча гонка переслідування. Кращим результатом для збірної України стало 15 місце Сергія Семенова.

Лідер збірної України, стартувавши 20-м показав непогану швидкість, але два промахи на 1-му і 3-му вогневих рубежах, не дозволили Сергію боротися за подіум. У підсумку на фініші він став 15-м "потрапивши в полон" двох росіян - на 3 десятих випередивши Дмитра Малишка (16) і на стільки ж програвши Євгену Гаранічеву.

Читайте:2-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій, результати

Решта наших спортсменів фінішували в наступному порядку:

38. Артем Прима (1 + 0 + 1 + 1) +3: 38.0

44. Дмитро Підручний (0 + 3 + 1 + 2) +4: 21.9

А гонку виграв Мартен Фуркад з Франції. На другому місці гонку закінчив німець Сімон Шемпп, "бронза" у росіянина Антона Шипуліна.

У неділю, 13 грудня, етап в Австрії завершиться двома естафетами. У 12:15 почнуть змагатися дівчата, а в 15:30 на старт вийдуть чоловіки.

Читайте: Збірна України здивувала в спринті на Кубку світу з біатлону

Нагадаємо, в першій гонці сезону українка змогла потрапити в топ-7 кращих, а в чоловічому спринті збірна України здивувала шанувальників.