Українки не змогли дати бій лідерам у гонці переслідування на Кубку світу з біатлону

5,4 т.

У суботу, 19 грудня, в рамках третього етапу Кубка світу з біатлону, який проходить в ці дні в словенській Поклюці, завершилася жіноча гонка переслідування. Українки хоч і показали прогрес у порівнянні зі спринтом, але не змогли дати бій лідерам, у підсумку не вийшовши за межі другої двадцятки.

Краща з наших спортсменок, Юлія Джима, завершила гонку 22-ю. Злий жарт з киянкою зіграли два промахи на першій "стійці". Ірина Варвинець показала чисту стрільбу на всіх вогневих рубежах, що дозволило їй зайняти 24 місце.

Читайте:Третій етап Кубка світу з біатлону: результати, розклад трансляцій

Решта біатлоністок збірної України фінішували в наступному порядку:

28. Ольга Абрамова (0 + 1 + 0 + 1) +3: 35.7

30. Валя Семеренко (1 + 0 + 1 + 0) +3: 38.5

37. Наталія Бурдига (0 + 0 + 0 + 0) +4: 16.4

Читайте: Українці з відмінним прогресом завершили гонку переслідування на Кубку світу з біатлону

А гонку виграла 22-х річна німкеня Лаура Дельмайер. На другому місці француженка Марі Дорен Абер, "бронза" у фінки Кайси Макарайнен.

У неділю, 20 грудня, словенський етап завершиться мас-стартами. О 12:00 побіжать чоловіки, а о 14:15 в боротьбу вступлять дівчата.