Тріумф дня. Як Україна видобула "золото" на Кубку світу з біатлону: відео фінішу

12,4 т.
Тріумф дня. Як Україна видобула 'золото' на Кубку світу з біатлону: відео фінішу

Жіноча збірна України з біатлону у складі Ірини Варвинець, Юлії Джим, Валі Семеренко та Олени Підгрушної видобула золоту медаль в естафеті. Вашій увазі відео фінальної стрільби Підгрушної і бій з німецькою біатлоністкою Далмайер на останніх метрах дистанції.

Наша спортсменка провела геніальний фініш, не пропустивши суперницю у фінальному створі на лижню, змусила її змінювати траєкторію і таким чином виграла дорогоцінні секунди.

Читайте: Збірна України з біатлону засмутила російських чиновників

Наступний етап Кубка світу почнеться вже в четвер, 21 січня. О 15:30 свій спринт в італійській Антерсельві побіжать дівчата.

Нагадаємо, 4-й етап завершився для України також вельми успішно. Олена Підгрушна фінішувала в топ-5 у мас-старті, а Дмитро Підручний в аналогічній дисципліні створив гучну сенсацію, показавши 4-й результат.