Українець прикро упустив "десятку" в гонці переслідування на Кубку світу з біатлону

10,3 т.
Кубок світу з біатлону

У Шведському Естерсунді гонкою переслідування у чоловіків завершився 1-й етап Кубка світу з біатлону. Українець Артем Прима на останньому вогневому рубежі драматично упустив можливість потрапити в топ-10.

29-річний уродженець Чернігова провів идельно перші три стрільби, проте на четвертому вогневому рубежі припустився двох промахів, які відкинули його в підсумку на 24-те місце.

Капітан збірної України Дмитро Підручний, який в спринті показав свій найкращий результат сезону, також не зміг впоратися з нервами і промазав три рази, змігши поборотися лише за 13-ту позицію.

Сергій Семенов і Віталій Кільчицький гонку переслідування провалили, завершивши змагання на 49-му і 52-му місцях відповідно.

Гонку сенсаційно виграв росіянин Антон Бабіков. "Срібло" завоював його співвітчизник Максим Цвєтков. Мартен Фуркад із Франції фінішував третім.

Читайте: 1-й етап Кубка світу з біатлону: результати і звіти

Другий етап біатлонного Кубка світу пройде в словенській Поклюці. Перші гонки (спринт) намічені на 9 грудня.