Українки показали гідний результат на Кубку світу з біатлону

8,1 т.

У суботу, 9 січня, в Рупольдінгу в рамках 4-го етапу Кубка світу з біатлону, відбулася жіноча гонка переслідування. Українські біатлоністки показали гідний результат, але дістатися до подіуму не змогли. Краща з українок закінчила пасьют восьмою.

Юлія Джима і Олена Підгрушна, напередодні фінішувавши в десятці найсильніших, показали хороші швидкості, не відставали від лідерів і могли розраховувати на більш високий результат, але промахи в стійці не дозволили нашим спортсменкам претендувати на трійку призерів.

8. Юлія Джима (0 + 0 + 1 + 0) +1: 19.3

10. Олена Підгрушна (0 + 0 + 1 + 1) +1: 27.8

17. Валя Семеренко (0 + 0 + 0 + 1) +2: 08.7

25. Ольга Абрамова (0 + 0 + 2 + 0) +2: 29.6

47. Наталія Бурдига (0 + 2 + 2 + 1) +4: 23.1

Читайте: Де дивитися 4-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

А змагання виграла німкеня Лаура Дельмайер, яка в чудовому стилі в фініші обійшла Габріела Соукалова зі Словенії. "Бронза" у Доротеї Вірер (Італія).

Раніше нагадаємо відбулася чоловіча гонка переслідування, в якій Дмитро Підручний показав непоганий результат.

У неділю 4-й етап завершиться мас-стартами. Чоловіки побіжать о 13:45, а жінки о 16:15.