Українець провів відмінний спринт на Кубку світу з біатлону

12,7 т.
Сергій Семенов

У чеському місті Нове-Мєсто-на-Мораві чоловічим спринтом стартував 3-й етап Кубка світу з біатлону. Лідер чоловічої збірної України Сергій Семенов провів одні з кращих своїх індивідуальних перегонів, фінішувавши на сьомому місці.

28-річний уродженець Чернігова після другого вогневого рубежу пішов зі стрільбища другим, програючи всього 6 секунд, проте травма гомілки дала про себе знати і на фінішному колі Сергій програв дуже багато конкурентам.

Віталій Кільчицький також був точний і на "лежанні" і на "стійці", але вкрай слабка швидкість не дозволила йому зайняти місце вище 27-ї позиції.

Решта наших біатлоністів допустили хоча б по одному промаху, що в умовах таких швидкоплинних перегонів і бездоганної стрільби конкурентів, виявилося недозволеною розкішшю. Українці опинилися поза першої двадцятки.

Переможцем бою став Мартен Фуркад із Франції, який із одним промахом на 1.6 секунди випередив росіянина Антона Шипуліна. Третім завершив перегони Еміль Егле Свенсен (Норвегія).

Читайте: Де дивитися 3-й етап Кубку світу з біатлону

Кубкові битви 3-го етапу продовжаться в п'ятницю, 16 грудня. Спринтерські перегони о 18:30 побіжать жінки.