Українська біатлоністка виграла "золото" на чемпіонаті Європи

16.8тЧитати новину російською

Українка Юлія Джима виграла спринтерську гонку на чемпіонаті Європи з біатлону, який у ці дні проходить у польському Душніки-Здруй. Наша спортсменка подолала 7,5-кілометрову дистанцію за 21 хвилину і 2 секунди.

Джима була точна на обох вогневих рубежах, продемонструвавши досить швидку стрілянину. Це дозволило українці обійти двох представниць Росії. На 27 секунд від Джими відстала Світлана Слєпцова, а Ірина Старих програла чемпіонці 37,8 секунди.

Зазначимо, що це вже друга медаль України на чемпіонаті Європи з біатлону. Раніше в індивідуальній гонці "бронзу" здобула Анастасія Меркушина.

Як повідомляв "Обозреватель", президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак відреагував на допінговий скандал з російськими спортсменами.

Читайте всі новини по темі "чемпіонат Європи з біатлону" на сайті "Обозреватель".