Україна дала бій лідерам у заключній естафеті Кубка світу з біатлону

11,4 т.

Чоловічою естафетою 4х7.5 км завершився сьомий етап Кубка світу з біатлону, який із 2 по 5 березня проходив у південнокорейському Пхенчхані. Збірна України у складі Артема Прими, Сергія Семенова, Володимира Семакова і Дмитра Підручного в останній естафеті сезону посіла п'яте місце.

Наші біатлоністи першу половину перегонів провели практично бездоганно. Чудова швидкість + стабільна стрільба дозволили українцям до третього етапу триматися в трійці найсильніших. На руку "синьо-жовтим" біатлоністам зіграв і порив вітру, який накрив суперників, чітко після "стійки" Семенова.

Володимир Семаков провалив свій етап по швидкості: відмінно відстрілявшись, натуралізований росіянин програв більше 30 секунд ходом, передавши естафету четвертою.

Дмитро Підручний не зміг підтягнути команду, невдалою стрільбою опустивши її на п'яту сходинку, позбавивши всіх надій на медалі.

Читайте: 7-й етап Кубка світу з біатлону: розклад і результати

Нагадаємо, що раніше жіноча збірна України провалила естафету, показавши найгірший результат у сезоні.

Восьмий етап Кубка світу з біатлону стартує 10 березня. Програма змагань у фінському Контіолахті включає спринт, перегони із переслідуванням, супермікст і змішану естафету.