Українці показали гідний результат на Кубку світу з біатлону

1,6 т.

У російському Ханти-Мансійську в рамках 9-го етапу Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча гонка переслідування. Українці не змогли похвалитися бездоганною стрільбою, але показали гідний результат, фінішувавши в двадцятці.

Сергій Семенов і Олександр Жирний припустилися по два неточних постріли, завершивши гонку-переслідування на 15-му і 19-му місцях відповідно. Віталій Кільчицький приїхав 27-м, Володимир Семаков - 34-м, Руслан Ткаленко - 42-м.

Читайте: Українка здобула "золото" чемпіонату Європи з біатлону

"Золото" виграв німець Симон Шемпп. Срібна медаль у норвежця Йоханнеса Бе. Ще один представник Німеччини, Ерік Лессер, добув "бронзу".

Читайте: Де дивитися 9-й етап Кубка світу з біатлону: розклад трансляцій

Нагадаємо, напередодні в Ханти-Мансійську відбувся жіночий спринт, в якому українка Олена Підгрушна показала ідеальну стрілянину. У гонці переслідування наші спортсменки фінішували в десятці кращих, обійшовши росіянок.