Українець видав бойову гонку на Кубку світу з біатлону

10,8 т.

У неділю, 20 грудня, в рамках третього етапу Кубка світу з біатлону, який проходить в ці дні в словенській Поклюці, завершився чоловічий мас-старт. Єдиний українець Дмитро Підручний, хоча і не зміг увійти до двадцятки найсильніших, показав гідну швидкість і відносно непогану стрільбу.

Наш біатлоніст впевнено стартував і бездоганно провів перші дві "лежання", піднявшись на 12-е місце, всього на 17 секунд відстаючи від лідера. Стрілянина стоячи видалася менш успішною для Дмитра. Два промахи на першій стійці відразу відкинули його на 22-у позицію. На заключному вогневому рубежі Підручний промазав лише раз і це дозволило йому посісти підсумкове 24-е місце.

Читайте:Вірусна епідемія накрила Кубок світу з біатлону в Словенії

А гонку у драматичному фініші виграв француз Жан-Гійом Беатрікс (0+0+0+0) 35: 33.7. Всього 0.3 секунди йому поступився Еміль Свендсен (0+0+1+0). Король біатлону Уле-Ейнар Бьерндален (1+0+1+0) завоював "бронзу".

Етап у Словенії завершиться жіночим мас-стартом. Початок о 15:15.

дивіться: Канадська біатлоністка знепритомніла під час гонки Кубка світу: відео інциденту

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що росіяни закотили істерику через українських прапорів на Кубку світу з біатлону. Крім того, наша команда відмовилася їхати в Росію на чемпіонат Європи.