Український біатлоніст сенсаційно відзначився у мас-старті на Кубку світу

37.9тЧитати новину російською

Українець Дмитро Підручний став автором справжньої сенсації на Кубку світу з біатлону. 24-річний уродженець Тернополя посів четверте місце під час мас-старту на 4-му етапі в Рупольдінгу. Єдиний представник України стартував 17-м в гонці. Підручний не показував видатних результатів на трасі, прийшовши на першу стрілянину в третьому десятку.

Лежачи Дмитро закрив 5 мішеней з п'яти спроб, вийшовши з біатлонного стадіону дев'ятим. На жаль, два промахи на другому лежанні відкинули нашого біатлоніста на 24-е місце, проте це Підручного не надломило. Українець блискуче відстрілявся на наступних двох вогневих рубежах, не допустивши жодного промаху. На трасу Діма пішов 6-м, але ходом продемонстрував феноменальну швидкість, прийшовши в підсумку до фінішу четвертим.

Варто відзначити, що це найкращий показник Підручного в його кар'єрі. До цього найвищим місцем для Дмитра було шосте місце в спринтерській гонці в сезоні 2013/2014. А в мас-стартах і зовсім 22-е. А переможцем етапу в Рупольдінгу став француз Мартен Фуркад. "Срібло" завоював чех Ондрей Моравець, а "бронза" дісталася норвежцю Тар'ї Бе, що випередив Підручного лише на 2 секунди.

Нагадаємо, напередодні українець з нещасним випадком показав гідний результат у спринті на Кубку світу з біатлону.

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "Обозреватель".